سبک زندگی, وبلاگ

آموزش جرم گیری اسپرسوسازهای نوا و مباشی

mebashi banner 768x776 1

آموزش جرم گیری اسپرسوسازهای نوا و مباشی

رسوب زدای اسپرسوساز نوا و مباشی

قهوه ساز و اسپرسوساز نوا و مباشی از جمله اسپرسوسازهای بسیار پرمصرف در کشور بوده و با توجه به حجم بالای مصرف از این دستگاهها به صورت خانگی و کافی شاپی و با توجه به اینکه قهوه ساز های نوا و میاشی به صورت اسپرسوساز ساده بوده و اتوماتیک نمی باشند، پیام نیاز به رسوب زدایی اسپرسوساز نوا و مباشی ، به صورت چراغ هشدار دهنده ظاهر نخواهد شد، لذا بسیاری از کاربران قهوه ساز نوا و مباشی بدون توجه به نیاز دستگاه به جرمگیری قهوه ساز، از آن استفاده نموده و رسوب بر روی المنت ها، مسیرهای ورودی و خروجی آب و سنسورهای دمایی دستگاه نشسته و با افزایش مقدار رسوب تعمیر قهوه ساز نوا و مباشی اجباری خواهد بود.

آموزش جرم گیری اسپرسوسازهای نوا و مباشی چه فوایدی دارد ؟

1.اولین و مهم ترین دلیل برای یادگیری جرمگیری قهوه ساز نوا و مباشی ، جلوگیری از ایجاد رسوب های آهکی بر روی المنت اسپرسوساز است که نتیجه آن در زمان تهیه اسپرسو توسط دستگاه مشخص می شود که دمای آب در دستگاه ، در زمان مناسب به دمای عصاره گیری رسیده و در نتیجه عملیات عصاره گیری اسپرسوساز با دقت بیشتری انجام شده و عطر و طعم قهوه حفظ خواهد شد و اسپرسوی خروجی خارج شده نسوخته و یا بدون عصاره گیری لازم خارج نخواهد شد.

اینکه شما بتونید وسایل آشپرخانه خود را مرتب و تمیز نگهدارید ، باعث طول عمر دستگاه های شما می شود.ولی برخی از لوازم خانگی برقی از جایگاه ویژه ای برخوردارند.از جمله لوازم منزل که کیفیت و تمیزی آن بسیار مهم است قهوه جوش منزل شماست.

چرا  جرم گیری قهوه ساز شما اهمیت دارد ؟

چون کیفیت نظافت و تمیزی دستگاه بر روی طعم هر کدام از انواع قهوه که نوش جان میکنید تاثیرگذار است

مراحل رسوب زدایی انواع قهوه ساز

برای آشنایی با مراحل جرم گیری قهوه ساز نیاز هست تا ابتدا نوع قهوه ساز و برند قهوه ساز شما مشخص باشد و سپس نسبت به خرید مواد شوینده اسپرسوساز اقدام نموده و سرویس قهوه ساز صورت گیرد.

قهوه ساز ها به چند گروه تقسیم میشوند:

برای شناخت بهتر این دستگاه ها آن ها را برای شما به چند دسته مختلف تقسیم می کنیم تا فهم آن ساده تر باشد ، البته که جرم گیری و رسوب زدایی دستگاه های قهوه ساز برند های مختلف اختلاف زیادی با هم ندارند اما از لحاظ کارایی آنها با هم متفاوت هستند و ما در این مقاله آن ها را از لحاظ نحوه کارکرد دسته بندی میکنیم.

پس از تحقیقات گسترده تیم علمی ارتباط با مشتریان شرکت اف بی کالا ، به این نتیجه رسیدیم که بالا بردن سطح آگاهی مشتریان و بروز نگهداشتن اطلاعات آن ها در خصوص لوازم منزلی که از اف بی کالا خرید نموده اند 

و همچنین خدمات پس از فروش صادقانه بهترین راهکار برای توسعه باشگاه مشتریان وفادار اف بی کالا می باشد.لیکن این دست از مقالات که نیازمند صرف هزینه و نیروی انسانی بالایی می باشند ، به منظور رضایت شما مشتریان وفادار اف بی کالایی است.

دسته اول : جرم گیری اسپرسوساز های کاملا اتوماتیک

احتمالا بخوبی میدانید که این نوع اسپرسوساز ها یا همان قهوه سازها، برای تهیه انواع مشتقات نوشیدنی قهوه می باشند وبیس اصلی تمام آن ها بر پایه اسپرسو کار کرده و عملیات آسیاب دانه قهوه نیز توسط دستگاه اسپرسوساز انجام می گیرد و معمولا با استفاده از مخزن شیر در کنار قهوه ساز و با فشار دادن یک کلید نوع نوشیدنی قهوه انتخاب و تمام مراحل از آسیاب قهوه و تهیه فوم شیر و کف شیر و… تمامی این فرایندها تماما ، به صورت اتوماتیک انجام میگیرد.

برای آشنایی بیشتر با این مدل دستگاه های اسپرسوساز تمام اتوماتیک روی لینک زیر کلیک نمایید.

اسپرسوسازهای استاندارد پیش نهادی افــــــ بـــی کـــالا

ادامه مقاله

2.با رسوب زدایی به موقع قهوه ساز نوا و مباشی، مسیرهای ورود و خروج آب و شلنگ های داخلی عاری از مواد رسوبی و آهکی شده و در نتیجه آب با فشار لازم قادر به حرکت درون شلنگ های اسپرسوساز بوده و مقدار اسپرسوی خروجی با توجه به حجم آب قابل تنظیم خواهد بود. بسیاری از مواقع کاربران اسپرسوساز مباشی و نوا به علت عدم رسوب زدایی به موقع مسیرها کاملا کیپ شده و آب به سختی از دستگاه خارج شده و یا هیچ آبی از اسپرسوساز خارج نمی شود که در این صورت نیاز به باز کردن دستگاه و تعمیر قهوه ساز نوا الزامی خواهد بود.

3.دستگاههای اسپرسوساز نوا و مباشی عموما مجهز به یک پمپ آب قهوه ساز 15 باز یا 20 بار بوده که وظیفه تامین فشار آب جهت تهیه اسپرسو و نیز تهیه بخار آب با فشار قوی جهت تهیه فوم شیر کاربرد داشته و در صورت عدم رسوب زدایی قهوه ساز نوا و مباشی پمپ آب قهوه ساز دچار مشکل شده و قادر به تهیه اسپرسو با طعم خوب و فوم شیر نخواهید بود.

4. سنسورهای دمایی دستگاه وظیفه کنترل دما در اسپرسوساز نوا و مباشی را داشته تا دمای آب جهت تهیه اسپرسو تنظیم گردد، در صورت ایجاد روسوب بر روی سنسورهای دمایی دمای آب یا بیش از حد بالا رفته و یا دمای پایین آب جهت تهیه اسپرسو به کار خواهد رفت و در نتیجه طعم و عطر اسپرسو ناخوشایند خواهد بود.

جرم گیری اسپرسوساز نوا و مباشی با سرکه و جوش شیرین؟؟؟

بسیاری از کاربران این سوال را مطرح میکنند که آیا میتوان از سرکه و جوش شیرین برای رسوب زدایی اسپرسوساز نوا و مباشی استفاده کرد؟ در پاسخ باید گفت این ترکیب به درستی قادر به حذف رسوب از روی قطعات نبوده و به خصوص آهک موجود در رسوبات با سرکه و جوش شیرین به درستی حل نشده و از اسپرسوساز خارج نخواهد شد و در طولانی مدت باعث آسیب به دستگاه خواهد شد.

مایع رسوب زدای قهوه ساز نوا و مباشی

جرم گیر قهوه ساز نوا و مباشی با توجه به ساختار دستگاه فرمولاسیون گردیده تا با اسیدیته کنترل شده به راحتی قادر به رسوب زدایی اسپرسوساز بوده و با بهترین کارایی بدون هیچ اثر و رد بو و طعم قادر به جرم گیری این دستگاهها می باشد.

محلول جرم گیر قهوه ساز نوا و مباشی با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت و اثر گذاری میباشد و حجم 120 میل آن برای 2 بار استفاده شما کافی خواهد بود.

بهترین زمان رسوب زدایی اسپرسوساز نوا و مباشی به صورت متوسط هر 200 کاپ اسپرسو میباشد.

دســته های منتخـــب محصولات افــــــ بـــی کـــالا

نوشیدنی ساز (60)

لوازم ویژه خانگی برقی (7)

لوازم شخصی برقی (10)

لوازم خانگی برقی (141)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *