چاپ این صفحه

اف بی کالا در یک نگاه

ماشین های اداری و کامپیوتر اف بی در بهار سال 1377 در قلب بازار ماشینهای اداری و کامپیوتر ایران آغاز به کار کرد. تجربه سالیان اف بی و بهره مندی از تیم خبره فروش و خدمات پس از فروش مجموعه ای را بنا نهاده است که امید می رود بتواند استانداردهای کاری جدیدی در حوزه بازار ماشین های اداری و کامپیوتر ایران تعریف نمایند.
انواع دستگاه های قابل ارائه توسط اف بی به شرح زیر می باشد:
انواع فکس, کپی. اسکنر, پرینتر, ویدئو پروژکتور,بردهای هوشمند, اووِرهد, پرده های نمایش, پایه های ویدئو پروژکتور, دوربین های دیجیتال, مانیتور, کامپیوتر, لپ تاپ, اسکنرهای حرفه ای, بارکد پرینتر, پرینترهای بانکی , اسکناس شمار,کاغذ خرد کن, خردکن های صنعتی_امنیتی(هارد خرد کن. زونکن خرد کن و پلاک خرد کن) انواع کارتریج و مواد مصرفی, تجهیزات سالن های کنفرانس و آمفی تاتر و لابراتوار زبان.
برندهای تجاری قابل ارائه توسط اف بی شامل:
SHARP, TOSHIBA, SONY, SANYO, EPSON, Oliviti, Samsung, Brother, Panasonic, Dell, Canon, hp, FB, ditoss, Fujitsu, Mehr, Avision, Plustek و...می باشد.
با عنایت به تامین مستقیم کالا از نمایندگی های اصلی و معتبر. کیفیت و امکانات کالا و خدمات پس از فروش توسط هولوگرام FB ضمانت میگردد.
خردکن های صنعتی – امنیتی
مجموعه اف بی از سال 1387، اقـدام به تولید هارد خردکن و زونکـن خردکن های صنعتی – امنیتی نموده است .
سیستم های فوق برای امحاء صحیح اطلاعات طراحی و تولید شده و توانایی امحاء هارد دیسک های خروجی از سیستم های حساس و زونکن با فلز و ظرفیت کامل کاغذ را دارد .
به حمد خدا ، تولید فوق ، موفق به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت محترم صنعت ، معدن و تجارت شده و در حال حاضر این تولید در کشور بومی گشته است .
در خاتمه امیدواریم ارائه دهنده ی خدمات شایسته ای به مشتریان محترم باشیم.

با سپاس
مدیریت ماشین های اداری و کامپیوتر اف بی

نظر دهید

لطفا دیدگاه خود را فقط در مورد همین مطلب ارسال کنید. اگر می‌خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید، از صفحه تماس با ما استفاده کنید. نظرات شما بعد از تأیید مدیر سایت، نمایش داده خواهد شد.

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید